Dzień dziecka – warsztaty filmowe dla dzieci i rodziców

Centrum Filmowe Kraków – Creative Arts Center zaprasza na jedyne w swoim rodzaju warsztaty filmowe dla najmłodszych w trakcie których rodzice wraz z dziećmi pod okiem doświadczonych filmowców wykreują plan filmowy! Rezultatem wspólnej pracy będzie wyjątkowy materiał wideo, który zostanie wyświetlony na ekranie kinowym.

Do udziału w warsztatach zapraszamy całe rodziny. W trakcie warsztatów rodzice wraz ze swoimi pociechami napiszą krótki scenariusz, a później – jeżeli będą mieć na to ochotę – wraz z dziećmi zagrają główne role w swoim filmie. Efektem końcowym będzie pamiątkowy film, którego premiera odbędzie się na dużym ekranie (8 x 3 m). Co więcej, film zostanie przesłany do uczestników warsztatów drogą mailową i już na zawsze będzie niezapomnianą pamiątką z Dnia Dziecka w Centrum Filmowym Kraków!

– nauka i zabawa dla dzieci i rodziców
– nauka podstaw techniki filmowej
– pokaz różnych technik makijażu filmowego
– realizacja własnego filmu i jego projekcja

-specjalnie w CFK: casting dla dzieci do Agencji Outside Casting Agency!

Twoje dziecko marzy o karierze filmowej? Chciałoby zostać aktorem i zagrać w popularnym serialu? Dla uczestników warsztatów oraz wszystkich naszych gości przygotowaliśmy specjalną atrakcję – casting do seriali i filmów, który przeprowadzi Outside Casting Agency Godz.: 10:00-16:00 na terenie Centrum Filmowego Kraków.
Udział w castingu jest bezpłatny. 

Koszt:
rodzina 2+1 / 40 zł
rodzina 2+2 / 50 zł
[warsztaty dla dzieci powyżej 4 lat]

ZAPISY TUTAJ

Tel:  + 48 572 508 558

Miejsce: Centrum Filmowe Kraków, ul. Lipowa 7, Kraków
Uwaga: ilośc miejsc ograniczona