Warsztaty Fotograficzne – Miesiąc Fotografii

Master Classes z zakresu fotografii modowej i portretowej, które odbędą się w trakcie wystawy sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie w Centrum Filmowym Kraków. Warsztaty mistrzowskie to autorskie, intensywne kursy (8-10 h), prowadzone przez wybitnych specjalistów w danej dziedzinie fotografii, stylizacji i mody – Szymona Boczka, Beatę Bojdę i Adama Golca.
 
W sobotę 10 czerwca odbędą się Warsztaty Mistrzowskie z fotografii mody. Poprowadzi je doświadczony fotograf mody i wykładowca Akademii Fotografii w Krakowie Szymon Boczek. Modelki będą stylizowane przez światowej sławy Make Up Artist Beatę Bojdę, która przygotuje kilka stylizacji ze swojego głośnego projektu ETNO, pokazywanego kilka miesięcy temu na wystawie w Paryżu.
Najlepsze fotografie zrealizowane przez uczestników warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie w Krakowie wraz z oryginalnymi pracami Beaty Bojdy prezentującymi edytorial ETNO.
W niedzielę 11 czerwca odbędą się Warsztaty Mistrzowskie z fotografii portretowej. Poprowadzi je wybitny polski fotograf Adam Golec – portrecista, m.in. Johna Malkovica, Petera Greenawaya i Wisławy Szymborskiej poprowadzi warsztaty z fotografii portretowej. Podczas sesji zdjęciowej w unikalnych przestrzeniach czterogwiazdkowego Dada Boutique Hotel wraz z uczestnikami warsztatu wykona portrety aktorki filmowej i teatralnej Pauliny Puślednik (Narodowy Teatr Stary w Krakowie).
Najlepsze fotografie zrealizowane podczas warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie w Krakowie.
UWAGA: ilość miejsc ograniczona!